מעוניינים להוציא רישיון עורך דין אמריקאי? הנה 5 השלבים שאם תעברו את כולם ותעמדו בכל הדרישות, תגיעו ליעד הנכסף ותהיו מוסמכים וזכאים לעבוד בעורכי דין בארה"ב!

 

  1. בדיקת זכאות גישה לבחינת לשכת עורכי הדין האמריקאית בניו יורק

הירשמו לבדיקת זכאותכם. מי זכאי להירשם? כל בוגרי תואר ראשון במשפטים אשר למדו במוסד מוכר בישראל רשאים לקבל הסמכה כעורכי דין במדינת ניו יורק. לא יודעים היכן מגישים בדיקת זכאות? נציגי barbri ישראל ישמחו לסייע לכם >>

 

  1. שליחת הטפסים

  • בוגרי תואר ראשון? שלחו רק גיליון ציונים ללשכת עורכי הדין בניו יורק.
  • עורכי דין מוסמכים? שלחו גם מכתב מלשכת עורכי הדין בארץ המאשר את הסמכתכם בישראל כולל מכתב אישי בכתב ידכם.

קבלו אישור מהלשכה בניו יורק על רישומכם למבחן!

לא יודעים לאן לשלוח את הטפסים? נציג חברת barbri  ישראל ישמח לסייע לכם!

 

טיפ: שמרו את כל המסמכים שברשותכם כולל תצהירים ממעסיקים קודמים בהם מאושרת תקופת עבודתכם, שימו לב: זה צריך להיות תואם לקורות החיים.

 

הכנה לבחינות: חוששים מאי הכרתכם את מערכת המשפט האמריקאית? חברת barbri יצרה תכנית לימודית בין לאומית בהתאמה מלאה למשפטנים ללא רקע אמריקאי לרבות עבור משפטנים ישראלים.

 

  1. הבחינה עצמה

לא יודעים היכן ומתי מתקיימת הבחינה? נציגי חברת barbri  ישמחו לעמוד לשירותכם!

 

ניגשתם למבחן ועברתם אותו? מזל טוב אבל רגע… השלב הבא:

 

  1. התנדבות בארץ או בחו"ל

עליכם להשלים 50 שעות התנדבות בישראל או בארה"ב. שעות התנדבויות שביצעתם החל משנת 2012 תקפות! לעזרה באישור השעות שכבר מילאתם ומציאת מקומות מתאימים להתנדבות מאושרת פנו לנציגי חברתbarbri  שישמחו לסייע לכם בנושא >>

 

  1. ראיון אצל בוחן מטעם לשכת עורכי הדין בניו יורק

מטרת הריאיון הזה היא אך ורק לבחון את מהימנותכם ואינה מבחן עיוני או מעשי נוסף.

לא יודעים היכן מתקיים הריאיון? רוצים לקבל טיפים בהכנה אליו? פנו אלינו >>

זהו! השלב הבא הוא הגעה לטקס ההסמכה וקבלת הרישיון לעו"ד אמריקאי בניו יורק!

לא יודעים איפה הלשכה ואיך להגיע אליה? פנו אלינו ונשמח לעזור! >>

 

מדוע כדאי להוציא רישיון עו"ד אמריקאי

שוק העבודה בתחום המשפט בישראל עולה על גדותיו. אמנם מאז ומעולם מקצוע עורך הדין נחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר, אך בשנים האחרונות נוצר מצב של ריבוי עורכי דין בישראל, השוק רווי ועורכי דין חדשים כמו גם עורכי דין וותיקים מוצאים עצמם נלחמים על כל משרה ותקן פתוחים, כאשר המצב בשוק החופשי של עורכי הדין הפרילנסרים עמוס גם כן.

 

האפיק המשפטי החדש שכל עורך דין בישראל חייב להכיר

חברת barbri מגיעה לשוק הישראלי במטרה לשנות את המשוואה האומרת שעורכי דין ישראלים לא יכולים לעבוד בארה"ב ומציעה לקהל עורכי הדין הישראלים אפיק חדש ומבטיח!

החברה מציעה קורסים משפטיים אונליין כאשר תוך 6-10 חודשים תהיו במצב שיש בידכם תעודת רישיון לעיסוק בעריכת דין גם בארה"ב!

אפשרות זאת קוסמת לעורכי דין רבים ואף לסטודנטים ומתמחים שמגיעים עם ראש פתוח ויודעים ששוק העבודה מעבר לים גדול יותר, מזמין יותר ומאפשר להם אופציות נהדרות, הן לתעסוקה והן לעלייה ברמת החיים עם רילוקיישן למשל, אפשרות שהייתה שמורה עד עתה לאנשי הייטק בלבד אך עם הגעתה של barbri לישראל דלת חדשה נפתחה גם עבור בעלי המקצוע החופשי של עריכת דין.

עולם חדש של הזדמנויות לעורכי דין ישראלים בארה"ב – Barbri

חברת barbri היא החברה המובילה בעולם בתחום ההשכלה המשפטית (legal education) וחברת ההכנות למבחני הלשכה הגדולה בעולם!

החברה נוסדה ב-1967 ולאורך 52 שנות פעילות החברה הוציאה תחת ידיה כ-1.3 מיליון בוגרים מרוצים אשר זוכים לעבוד ברחבי העולם במקצועות עריכת הדין ומגשימים את חלומם לא רק בארצות בהן נולדו וגדלו, אלא גם בחו"ל, תודות לקורסים משפטיים בעלי אוריינטציה מקומית המתאימות את תכנית הלימודים לקהל היעד בכל מדינה ומדינה, מנגישות את החומר והופכות את בחינות הלשכה במדינות השונות לאפשריות, עם אחוזי מעבר גבוהים!

הכשרת עורכי דין לעבודה בחו"ל

הביקוש להון אנושי איכותי בתחום עריכת הדין והמשפט גדול מתמיד בעידן הגלובלי בו אנו חיים.

חברות אשר בעבר היו נטועות במדינת האם שלהן בלבד, שולחות זרועות ניהוליות ותפעוליות למדינות שונות ברחבי הגלובוס ואתגרים משפטיים חדשים ניצבים בפניהם כל הזמן בשל השונות הקיימת בין מערכות המשפט במדינות אלו.

חברת barbri  זוכה להכשיר אלפי עורכי הדין מקומיים, כל אחד במדינתו הוא ומאפשרת עכשיו גם לעורכי הדין הישראלים להירשם לאחד הקורסים שהיא מציעה, כשבסופם ההסמכה לעיסוק בעריכת דין בארה"ב תהיה בהישג יד.

 

למה עורך דין מישראל צריך תעודת הסמכה לעבודה בשוק האמריקאי?

על פניו עורך דין אשר עיקר פועלו נמצא בישראל אינו זקוק לתעודת הסמכה לעבודה כעורך דין בארה"ב או בכל ארץ אחרת, אך בפועל, ממשלות, תאגידים ומוסדות ציבוריים ופרטיים כאלה ואחרים בכל רחבי העולם ולרבות בישראל, פורשים את תחומי עיסוקיהם על פני מערכות משפט שונות הנדרשות לתת מענה בעסקאות בין לאומיות גלובליות ועורכי דין מוסמכים השולטים בשפה, בז'רגון ובידע המשפטי הרלוונטי בכל אחת ואחת ממדינות אלה, דרושים ומבוקשים בשוק העבודה יותר מתמיד.

 

למי הקורסים של barbri מתאימים?

הקורסים המשפטיים של חברת barbri מתאימים לכל עורכי הדין המוסמכים הנמצאים מחוץ לארה"ב אשר שוקלים לגשת לבחינות הלשכה בחו"ל, בארה"ב, אנגליה ו-ווילס, וכן לעורכי דין אשר מעוניינים לשדרג את ארגז הכלים המשפטי שלהם בעזרת צבירת ידע והכרה של מערכות משפטיות אלה.

הקורסים המשפטיים שלנו:

הקורסים של חברת barbri הם קורסי אונליין המתבצעים במסגרת לימוד עצמי באמצעות מחשב מכל כל נקודה ונקודה בעולם. הקורסים כוללים הרצאות וידאו מוקלטות וכן גישה למערכת הלימוד החכמה של חברת barbri ובה ספרים, כרטיסיות לימוד וכן חומר רב כולל תמיכה של נציג אחד על אחד עם צוות המדריכים המנוסים של החברה העוזרים ללוקחי הקורס בכל נושאי הלימוד.

"אין ספק שמעבר של בחינת הלשכה בארה"ב לעורכי דין מוסיף תעודת כבוד וערך אמיתי לקורות החיים של כל עורך דין ישראלי והרבה מעבר לכך…"

מעבר לכך הנרשמים לקורסים המשפטיים של חברת barbri רוכשים מיונות בין לאומית וידע שרק למעטים בארץ יש ומאפשרים לעצמם להיות מועסקים בעתיד במשרדי עורכי דין ישראלים אשר זקוקים לשירותים משפטיים בחו"ל ובארה"ב במיוחד, בשוק גלובלי שרק הולך וטופח משנה לשנה ודורש אנשים בעלי ידע רב במערכות המשפט השונות, שליטה מלאה באנגלית ואפשרות לייצג לקוחות הן בארץ והן מעבר לים במערכות משפט שונות לחלוטין.

תפקידים הזקוקים להתמחות בין לאומית: עורכי דין לזכויות אדם, עורכי דין לבוררות בין לאומית, עורכי דין לייעוץ פנים לחברות בין לאומיות, ייעוץ משפטי לעסקים, עבודה במשרדים ממשלתיים, מוסדות חינות ומשרדים במגזר הפרטי ללקוחות בחו"ל או שלוחות של חברות בארץ ובחו"ל ועוד.

הקורסים מתאימים לבוגרי תואר שני במשרה מלאה או בעלי תואר ראשון אשר עשויים להיות זכאים לגשת לבחינת הלשכה בניו יורק וקליפורניה וכן עבור עורכי דין מוסמכים בעלי תואר במשפטים.

לבדיקת זכאות השאירו פרטים או צרו קשר עכשיו >>

 

מדוע כדאי לך להוציא תעודת רישיון לעיסוק בעריכת דין בחו"ל?

ישראל היא שיאנית העולם ביחס בין עורכי דין לאוכלוסייה, עם עורך דין אחד לכל כ-130 תושבים כאשר בארה”ב מספר זה עומד על אחד לכל 250 תושבים.

כמו כן הגידול בכמות עורכי הדין בישראל גבוה מהגידול באוכלוסייה בצורה ניכרת כך שנתון זה רק הולך ומחמיר.

לדוגמה, בשנות ה-50 היו בישראל עורך דין אחד לכל כ- 1,600 תושבים אך בשנות ה-70 המספר הגיע לאחד לכל כ-600 תושבים. אם (ונראה שכן) מגמה זו תימשך, שוק עורכי הדין הישראלי יגיע לפשיטת רגל ולא תהיה עבודה לעורכי דין רבים שיאלצו למצוא עבודה אחרת או נוספת וזאת על אף שהשקיעו שנים של למידה באוניברסיטה ובמכללות השונות, הוציאו כספים על לימודים ועברו שנת סטאז' בשכר נמוך יחסית, כל זאת רק כדי להיאבק על מקומם בשוק עבודה רווי שמיצה את עצמו.

מה הפתרון?

בארה"ב על כ-330 מיליון תושביה ואחוז עורכי דין לאזרח נמוך משמעותית, תוכלו למצוא שפע עבודה בחברות ותאגידים אשר זקוקות לכוח עבודה מיומן בעל שליטה במערכות משפט שונות וזאת בשל מהגרים רבים החיים במדינה.

הגלובליזציה משפיעה על המסחר כמו גם על הכלכלה ועל מערכות המשפט ובעתיד יידרשו עוד ועוד עורכי דין השולטים במערכות משפט שונות ומחזיקים בידע משפטי נרחב.

זה הזמן שלכם להתמחות במשפט האמריקאי, להוציא הסמכה לעיסוק שם ולהחזיק ביתרון משמעותי על פני עורכי דין אחרים שלא רואים את כל התמונה.

חברת barbri מציעה דרך פשוטה ומהירה להתמקצע בתחום שממילא אתם עובדים בו, להכין אתכם לבחינות הלשכה האמריקאיות בקורס אונליין נגיש ואיכותי כולל תמיכה וליווי אישי של מדריכים מנוסים, עורכי דין הפועלים בשוק האמריקאי, ומאפשרת לכם להגדיל בצורה משמעותית את חלון האפשרויות שלכם להיות מועסקים כעורכי דין הן בארה"ב והן בישראל אשר בה כל יתרון שיש לכם, (והסמכה לעבוד בעריכת דין בארה"ב היא יתרון עצום) יתרום לכם רבות לאפשרות ההעסקה בארץ כעורכי דין בחברות כגדולת הזקוקות להון אנושי איכותי, מיומן ומנוסה, בעל ידע והסמכות רשמיות.

לפרטים נוספים צרו קשר עכשיו! >>>